وبلاگ

قابلیت تبدیل ویس به متن به واتساپ رسید، اما فقط در اختیار کاربران آیفون‌ها قرار گرفته است. این ویژگی Voice Message Transcription نام دارد.

رونمایی از قابلیت جدید واتس‌اپ

مدیریت سایتمدیریت سایت
دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 - 22:45
اگر به‌‌دنبال گوشی هوشمند برای بازی می‌گردید، نیازی نیست حساب بانکی‌تان را خالی کنید. در این مقاله، بهترین گوشی‌های گیمینگ بازار ایران را در بازه‌های قیمتی مختلف معرفی می‌کنیم.

بهترین گوشی های گیمینگ و مخصوص بازی [خرداد ۱۴۰۱]

مدیریت سایتمدیریت سایت
یکشنبه 29 خرداد 1401 - 11:28
برند لنوو یکی از همین برندهاست که هندزفری های جذابی را وارد بازار می‌کند. در این مطلب می‌خواهیم اطلاعات خوبی را درباره بهترین هندزفری لنوو به شما ارائه کنیم.

خرید بهترین هندزفری لنوو با قیمت مناسب

مدیریت سایتمدیریت سایت
شنبه 24 اردیبهشت 1401 - 09:21
هر ان چه نیاز هست قبل از خرید مودم بدانیم

راهنمای خرید مودم سیمکارتی و خط ثابت

مدیریت سایتمدیریت سایت
چهارشنبه 4 اسفند 1400 - 17:14
کمپانی EA  به صورت رسمی قفل منطقه‌ای FIFA ۲۲ را حذف کرد و به این ترتیب هر دو نسخه معمولی و آلتیمیت به صورت عمومی در دسترس کاربران استیم قرار گرفتند. همزمان نقد‌های بازی هم بر روی این پلتفرم منتشر شده و نشان از اسقبال خوب گیمر‌ها نسبت به آن دارند.

واکنش هیجان انگیز منتقدان نسبت به ۲۲ FIFA

مدیریت سایتمدیریت سایت
یکشنبه 11 مهر 1400 - 11:25
اگر به‌ دنبال گوشی هوشمندی برای بازی می‌گردید، نیازی نیست حساب بانکی‌تان را خالی کنید. در این مقاله، بهترین گوشی‌های گیمینگ موجود در بازار ایران را در بازه‌های قیمتی مختلف معرفی می‌کنیم.

بهترین گوشی های گیمینگ و مخصوص بازی (مرداد ۱۴۰۰)

مدیریت سایتمدیریت سایت
یکشنبه 10 مرداد 1400 - 08:39
در این مقاله قصد داریم در قالب راهنمای خرید جامع، بهترین گوشی‌های موجود در بازار ایران را در بازه‌های قیمتی مختلف معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین گوشی های موبایل بازار ایران (مرداد ۱۴۰۰)

مدیریت سایتمدیریت سایت
یکشنبه 3 مرداد 1400 - 18:58
بازی ویدیویی سال‌هاست که مردم را سرگرم می‌کند، اما نزد هنرشناسان درک مناسبی از ارزش آن وجود ندارد. هستند کسانی که بازی‌کردن را وقت تلف کردن می‌دانند و معتقدند بازی‌های ویدیویی، افراد را به افول می‌کشانند.

بازی‌های ویدئویی؛ وقت تلف کردن یا نوعی هنر؟

مدیریت سایتمدیریت سایت
پنجشنبه 31 تیر 1400 - 09:01
کونامی در چند روز گذشته حسابی سروصدا به پا کرده، ولی این کمپانی PES ۲۰۲۲ را فراموش نکرده و به تازگی شایعه جالبی از آن منتشر شده است.

شایعه دلچسب؛ بازی PES ۲۰۲۲ رایگان خواهد بود

مدیریت سایتمدیریت سایت
چهارشنبه 16 تیر 1400 - 09:40
با در نظر گرفتن سلیقه افراد در سراسر جهان و انتخاب زیباترین گوشی دنیا در فرهنگ‌های مختلف به یک فهرست جذاب رسیده‌ایم. خواندن این فهرست خالی از لطف نیست. مخصوصاً زمانیکه می‌توانید آن را با سلیقه و انتخاب‌های خود مقایسه کنید

زیبا و جذاب‌ترین گوشی‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

مدیریت سایتمدیریت سایت
پنجشنبه 3 تیر 1400 - 11:46
1 2